Jak wybrać Sukienkę na wesele?

Wiosna jest porą, w której rodzi się do życia otaczająca nas przyroda. Czas rozkwitu kwiatów, drzew oraz budzących się do życia zwierząt. Okres ten związany jest również z przyjęciami weselnymi. W momencie otrzymania zaproszenia od bliskich osób, rodziny czy przyjaciół czujemy ogromną ekscytację. Po tej chwili często następuje coś mniej przyjemnego. Orientujemy się, że nie mamy żadnej kreacji na wesele. Ten artykuł w pewien sposób powinien odpowiedzieć na pytanie jak wybrać sukienkę na wesele?

Odpowiedź na to pytanie wcale nie należy do łatwych. Sukienki ślubne w dzisiejszych czasach stanowią ogromny rynek zbytu. Różne wzory, kolory, fasony mogą przyprawić o zawrót głowy. Przed ostatecznym wyborem kreacji powinniśmy poświęcić trochę czasu. Zastanówmy się na co przede wszystkim zwrócić uwagę? Komfort, wygoda, elegancja, skromność- to czynniki, którymi powinniśmy się kierować. Jednak czy da się pogodzić wszystkie razem? Oczywiście, że tak.

Wiele kobiet zaczyna wybór swojej kreacji od niewłaściwej strony. Po zbyt pochopnym wybraniu sukienki często okazuje się, że kreacja ta zupełnie nie pasuje do kreacji naszego partnera. Warto o tym pamiętać, aby jako para, razem wyglądać olśniewająco. Pary zwykle dobierają swoje stroje kolorystycznie. Modnym rozwiązaniem jest sukienka w kolorze krawatu lub muchy naszego partnera. Innym rozwiązaniem, jeżeli nie możemy zgrać się kolorystycznie w ten sposób, jest jakiś dodatek pasujący do drugiej kreacji.

Kolejnym czynnikiem na jaki musimy w pierwszym etapie wyboru sukienki zwrócić uwagę jest pogoda i zmienne warunki atmosferyczne. Warto zorientować się jaka będzie pogoda w dniu ślubu lub, jeżeli to nie możliwe, zastanowić się czy pora roku w jakiej odbędzie się przyjęcie weselne będzie sprzyjać naszej kreacji. Zbyt mocno odsłonięte ciało w czasie wczesnej wiosny może powodować odczuwanie nadto zimna. Chcemy przecież czuć się wspaniale od początku do końca przyjęcia. Na mokre dni mogą sprawdzić się sukienki kolorystycznie ciemniejsze, na których nie widać ewentualnych zabrudzeń, zaś w upalne dni kolory jasne odbijające promienie słoneczne.

Trzeci aspekt, który musi przykuć naszą uwagę jest nasza sylwetka. Pamiętajmy o odpowiednim rozmiarze sukienki. Zastanówmy się nad naszymi mocnymi oraz słabymi stronami ciała. Nie bójmy się eksponować naszych atutów. Może jesteś kobietą, która ma piękne długie nogi? A może Twój biust należy do ponad przeciętnych? Pamiętaj również, wybierając sukienkę, że na przyjęciu weselnym będziesz spożywała posiłki. Nie dobieraj zbyt mocno obcisłej kreacji jeżeli wiesz, że po spożyciu jedzenia Twój brzuch może stać się lekko wydęty. Zwróć uwagę na okoliczności. Musisz pamiętać, że na weselu będą osoby starsze. Zbyt duży dekolt lub krótki dół zostaw na inną okoliczność.
Nie ograniczaj się tylko do podstawowych kolorów kreacji. Wiedz, że biel powinna być zarezerwowana tylko dla panny młodej, a czerń- no cóż, jeżeli lubisz ciemne kolory postaw na granat lub fiolet.

Wybierając kreacje weselną poświęć trochę czasu, a przede wszystkim nie podejmuj pochopnych decyzji.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala17/domains/colorowo.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here