Najlepsze kolorowe farby do włosów – TOP 5

Kolorowe farby do włosów zmywalne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Pozwalają na częstą zmianę wyglądu, eksperymentowanie z odcieniem fryzury oraz testowaniem, czy będzie nam dobrze w danym odcieniu. Tylko jakie produkty wybrać?

Kolorowe farby do włosów zmywalne to niewątpliwy hit. Nie są drogie, można z powodzeniem używać ich samodzielnie – nawet jeśli nie ma się fryzjerskich zdolności – ale przede wszystkim: nie niszczą włosów. Specyfiki te pozwalają szybko zmienić kolor czy odcień czupryny. Efekt utrzyma się dzień bądź kilka – w zależności od wybranego kosmetyku. Plusem jest także to, że w sklepach znajdziemy niezliczoną ilość przeróżnych odcieni, więc można pozwolić sobie na prawdziwe kolorystyczne szaleństwo bez szkody dla kosmyków. Które produkty są najlepsze?

Numer 1: Colorista na 1 dzień

Faworytem, jeśli chodzi o kolorowe farby do włosów zmywalne, jest Colorista na 1 dzień od L’Oreal. Taki specyfik pozwala na zmianę odcienia kosmyków na zaledwie kilkadziesiąt godzin. To doskonała opcja np. na imprezę. Specyfik ten jest w sprayu, więc wystarczy jedynie spryskać włosy. Szybko wysycha i fajnie wygląda. Docenić należy też bogatą ofertę kolorystyczną.

Numer 2: Wash Out – koloryzacja na 2 tygodnie

Drugie miejsce przypada farbie Colorista Wash Out. Tu znów trafiamy na kosmetyk od L’Oreal. Odcień zmywa się po kilku myciach, nie wysusza włosów i jest bardzo łatwy w użyciu. Te kolorowe farby do włosów zmywalne pozwalają na zmianę odcienia, gdy tylko przyjdzie nam na to ochota. Po użyciu włosy są odżywione, a kolor równomierny i dobrze wyglądający.

Numer 3: Schwarzkopf LIVE

Panie, które chciałyby zobaczyć, jak wyglądają w intensywnie fioletowych włosach powinny sięgnąć po Schwarzkopf LIVE odcień nr 94. Odcień jest intensywnie nasycony i utrzymuje się do 15 myć. Jeśli chcemy mieć nieco lżejszy kolor – wystarczy, że dodamy do farby podczas nakładania trochę odżywki.

Numer 4: Delia Camaleo

Farba Delia Camleo wyróżnia się unikalnymi, nawet neonowymi odcieniami, więc jest idealna, by stworzyć imprezowy look. Pozostaje na włosach do 15 myć, nie niszcząc ich, ani nie osłabiając.

Numer 5: Colorista Hair make up

I po raz kolejny w naszym zestawieniu znalazła się seria Colorista. Są to obecnie najlepsze kolorowe farby do włosów zmywalne dostępne na rynku. Hair make up są świetnie napigmentowane, nie barwią skóry – więc można je aplikować bez rękawiczek – i zmywają się już po pierwszym razie. Dostępne są zarówno matowe, jak i metaliczne odcienie, widać je i na jasnych, i na ciemnych włosach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here