Rewolucyjne kosmetyki do włosów – sprawdź, co warto kupić

Nie tylko pielęgnacja włosów, ale również ich stylizacja jest bardzo ważna, aby mogły one wyglądać dokładnie tak, jak tego sobie życzymy. Dlatego warto co jakiś czas sprawdzić kosmetyczne nowości w drogeriach i uzupełniać swoją łazienkę o kosmetyki, które naprawdę warto mieć!

Odżywianie i pielęgnacja

Istnieją kosmetyki do stosowania codziennego, takie jak odżywki do spłukiwania, które pozwalają utrzymać włosy w dobrej kondycji. Ale są też ampułki do włosów zawierające bardzo skoncentrowane składniki odżywcze – do zadań specjalnych. Takie wcierki przeznaczone są do natychmiastowej regeneracji zniszczonych włosów. Stosuje się je na przykład po urlopie, kiedy to włosy były stale narażone na działanie słonej morskiej wody i słońca. Wcierki w postaci ampułek często stosują też modelki i aktorki po męczących dla włosów, wielodniowych stylizacjach z użyciem silnych kosmetyków. Dla odżywienia warto również stosować suplementy diety wzmacniające włosy od wewnątrz, zawierające odżywcze białka i aminokwasy oraz wyciągi ze skrzypu polnego, które odbudowują włosy skutecznie i na długo. To prawdziwa rewolucja w pielęgnacji i odżywianiu włosów.

Stylizacja na co dzień

Do codziennej stylizacji może przydać się rewolucyjny szampon na sucho. Jest to nie tyle kosmetyk stylizacyjny, ile raczej wspomagający stylizację. Pozwala szybko odświeżyć włosy i zredukować nadmiar sebum, a tym samym odroczyć o kilkanaście godzin standardowe umycie głowy. Taki szampon na sucho to prawdziwa rewolucja w dzisiejszych zabieganych czasach, gdy zdarza się po prostu nie mieć czasu na mycie głowy przed wyjściem na imprezę! Jednymi z ciekawszych kosmetyków do stylizacji i jednoczesnej pielęgnacji są także produkty do prostowania włosów. Zdecydowanie warto ich używać, ponieważ zmniejszają wrażliwość włosów na wysoką temperaturę. Takie kosmetyki nie obciążają fryzury i nie sklejają włosów. Pozwalają natomiast uzyskać efekt gładkości na dłużej po zastosowaniu prostownicy oraz tworzą na powierzchni włosa warstwę ochronną zabezpieczającą przed wysoką temperaturą, czyli niszczeniem łodygi. Podobny efekt uzyskuje się, stosując spraye z odżywką do włosów kręconych – podkreślające i utrwalające skręt loków. Używając każdego dnia rewolucyjnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji fryzur, można otrzymywać zamierzone efekty w krótszym czasie, na dłużej i bez niszczenia struktury włosa, co jest najważniejsze! Zdecydowanie warto rozglądać się w drogeriach i testować takie nowości!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here