Sukienki na wesele dla puszystych

Każda z pań chce na swoim ślubie wyglądać olśniewająco i przyciągać zazdrosne spojrzenia mężczyzn biorących udział w uroczystości. Niestety, wielu projektantów sukien ślubnych nie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek puszystych. Mają one niebywały problem ze znalezieniem kreacji, która będzie adekwatna do ich figury. Nie należy jednak tym nadmiernie się przejmować, bowiem istnieje wiele sklepów, w których można zakupić stylizację na miarę swoich potrzeb i możliwości. Wskazać jednak należy, że zdecydowanie ciężko jest znaleźć krawca, który uszyje taką suknię na zamówienie. W pierwszej kolejności zaznacza się, że nie istnieją w tym zakresie jeszcze utrwalone wzorce. Ponadto wielu kreatorów ma problem z opracowaniem optymalnego rozwiązania, które olśni wszystkich blaskiem i urokiem. Dlatego jedynie mistrzowie krawiectwa podejmują się tego zadania.

Sukienki na wesele dla puszystych zawsze cechują się niebywałą oryginalnością. Największą uwagę przywiązuje się do tego, aby taka kreacja miała walory wyszczuplające. W tym celu stosuje się liczne falbany, a samo wzornictwo jest unikalne. Jak powszechnie wiadomo, dzięki zastosowaniu delikatnych tiulów możliwe jest ukrycie niedoskonałości ciała. Dlatego każdy krawiec, który szyje taką sukienkę na zamówienie, bardzo wprawnie posługuje się dodatkami, które sprawiają, że kreacja przyciąga uwagę. Dobrze jest pamiętać o tym, że dzięki zastosowaniu takich udoskonaleń stylizacja zapada w pamięć wszystkim zaproszonym gościom weselnym. Wpływa to pozytywnie na samopoczucie panny młodej, która czuje się wyjątkowa w tym jakże ważnym dla niej dniu.

W przypadku sukien ślubnych dla puszystych bardzo rzadko stosuje się opinające gorsety. Niestety, ich zastosowanie mogłoby napotykać na liczne trudności. Jak powszechnie wiadomo, w tak ważnym dniu jak ślub trzeba oddychać pełną piersią, co przy gorsecie mogłoby być nadmiernie utrudnione. Natomiast bardzo często krawcy stosują zwężenia na linii pasa. Takie rozwiązanie wydaje się zasługiwać na pełną aprobatę, bowiem dzięki jego zastosowaniu możliwe jest ukrycie niedoskonałości w obrębie klatki piersiowej. Duże znaczenie ma fakt, że poniżej linii pasa stosowane jest rozkloszowanie. Dzięki niemu suknia nie krępuje ruchów, co jest bardzo ważne na parkiecie tanecznym oraz w trakcie gier i zabaw, które organizowane są dla biesiadników i pary młodej.

Oczywiście do sukni muszą być zastosowane liczne uzupełnienia, które dopełniają całą stylizację. Sukniom dla puszystych towarzyszy przeważnie długi welon, który sięga niemal do linii pośladków. Ważne jest, aby był on uszyty z tego materiału co suknia, bowiem zaniedbania w tym zakresie będą widoczne gołym okiem. Niebagatelne znaczenie ma również kwestia obuwia. Z uwagi na duże obciążenie pięt, puszyste panie bardzo rzadko decydują się na szpilki. Trzeba przyznać, że zdecydowanie lepsze rozwiązanie stanowią gustowne baleriny z licznymi zdobieniami. Są one zdecydowanie bardziej praktyczne, bowiem z powodzeniem można w nich tańczyć oraz przyjmować gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here