Polska karma dla psów

Prawidłowe żywienie wpływa na zdrowie i rozwój psa. I choć w sprzedaży nie brakuje różnorodnych, zwierzęcych przysmaków, tak naprawdę wiele z nich jest kiepskiej jakości. Warto zatem wybierać mądrze, decydując się na polskie karmy dla psów, których starannie dobrana receptura bazująca na wyselekcjonowanych składnikach jest w stanie dostarczyć naszemu pupilowi wszystkiego, czego potrzebuje do tego, aby prawidłowo się rozwijać.

Polska karma dla psów, czyli jaka?

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się marka Dolina Noteci, która w swojej ofercie posiada zarówno suche, jak i mokre karmy dla psiaków. Ich odpowiednio skomponowany skład zaspokoi potrzeby żywieniowe nawet najbardziej wymagającego pupila. Podobnie jak różnorodność smaków będąca efektem starannie dobranych składników, świeżych warzyw i owoców pochodzących od lokalnych producentów. Dolina Noteci zajmuje się produkcją polskiej karmy dla psów, która poddawana ścisłej kontroli daje pewność, że jest najwyższej jakości. Wykonana z najlepszych składników, odpowiednio dopasowanych do wymogów żywieniowych psów różnej rasy, wyróżnia się wysokim współczynnikiem strawności witamin i substancji odżywczych.

Co znajdziemy w ofercie?

Polska karma dla psów marki Dolina Noteci dzieli się na trzy grupy: Premium, Superfood i Basf. Pierwsza z nich bazuje na produktach pochodzenia mięsnego (kurczak, indyk, jagnięcina, wołowina, dziczyzna) i jest zalecana do żywienia wszystkich ras. Za sprawą wysokiej zawartości białka w idealny sposób wspomaga procesy trawienne i poprawia wygląd sierści. Zawarte w niej związki biologicznie czynne, takie jak: ryż brązowy, olej lniany, marchew czy bazylia zapewniają odpowiedni przebieg procesów metabolicznych.

Kolejną grupę produktów stanowi Superfood, czyli dosłownie tłumacząc – superżywność. Nazwa nie jest przypadkowa, albowiem zawiera wysoką zawartość składników odżywczych, witamin, związków mineralnych, ale również związków biologicznie czynnych, błonnika i przeciwutleniaczy. W efekcie zapewnia zwierzakowi wszystkiego, czego potrzebuje do tego, aby prawidłowo się rozwijać. To, co charakteryzuje żywność z tej linii produktowej to bez wątpienia zastosowanie wysokowartościowych surowców, przetworzonych w minimalny sposób. Bazują na niespotykanych gatunkach mięs, takich jak: kangur, gęś czy jeleń, stanowiąc aż 80 % składu! A wszystko to bez wykorzystania sztucznych aromatów, barwników, polepszaczy smaku czy konserwantów. Co ciekawe, marka Dolina Noteci wzbogaciła produkty Superfood o cenne, choć rzadko spotykane dodatki, takie jak: wodorosty czy omułek nowozelandzki.

Ostatnią grupę polskich karm dla psów od Dolina Noteci stanowi Basf, czyli Biologically Appropriate Safety Food. Charakteryzuje się nowatorskim sposobem produkcji oraz zastosowaniem najlepszych jakościowo składników, dzięki czemu zapewnia naturalny model żywienia czworonoga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here