Jaki manekin bieliźniany sprawdzi się w Twoim sklepie

Manekiny pełnią ważną funkcję w sklepach odzieżowych. Przede wszystkim eksponują ubrania, jak również przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Warto je mieć w zanadrzu, ponieważ stanowią praktycznie bezpłatną promocję asortymentu. Tylko, które z dostępnych modeli są warte uwagi? Czas się przekonać!

Manekiny – jak dopasować je do oferowanego asortymentu?

W każdym sklepie powinien być przynajmniej jeden manekin. Dlaczego? Ponieważ nie wszystkie ubrania dobrze prezentują się na wieszaku. Zamiast ukrywać odzież na półkach, lepiej stworzyć interesujące stylizacje. Nie tylko zwrócimy uwagę klientów na przecenione elementy garderoby, ale także zaprezentujemy kilka produktów naraz. Dzięki temu jest szansa, że uda się szybciej sprzedać towar. Tylko jak właściwie dopasować manekina do konkretnego asortymentu? Warto postawić na jeden z uniwersalnych modeli. Dobrze, gdy manekin nie ma wyraźnie zarysowanych rysów twarzy ani włosów określonego koloru. Lepiej wtedy nadaje się do prezentacji różnorodnej odzieży.

Warto wiedzieć, że nie w każdym sklepie sprawdzą się manekiny całopostaciowe. Chociaż są najchętniej wybieranym typem manekinów, nie zaprezentują tak dobrze bielizny, jak manekiny bieliźniane. Co warto o nich wiedzieć?

Manekin bieliźniany – wykorzystaj go mądrze

Manekin bieliźniany występuje w formie torsu. Sylwetka znakomicie oddaje kobiece kształty, dzięki czemu doskonale eksponuje biustonosze. Manekin świetnie sprawdzi się jako element wystawy. Różnorodne modele, takie jak te dostępne na stronie https://sklep.moremannequins.pl/, nadają się do prezentacji odzieży spodniej, koszul nocnych oraz strojów kąpielowych. Jedne mniej, inne bardziej – trzeba więc wybrać mądrze. Zazwyczaj właściciele butików decydują się na manekiny w jasnych odcieniach. Lepiej podkreślają one kolory bielizny. Oczywiście latem można postawić na ciemniejszy wariant, który świetnie komponuje się z wyrazistymi, neonowymi elementami garderoby. Wybór zależy więc od asortymentu i konkretnych potrzeb. Na szczęście każdy znajdzie coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here