Dieta pudełkowa

Nie masz czasu, a chcesz odżywiać się zdrowo i regularnie? To dylemat wielu osób aktywnych zawodowo. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o dostarczenie odpowiedniej liczby posiłków. Jakie korzyści płyną ze stosowania diety pudełkowej?

Zbilansowane posiłki z dostawą do domu

Catering pudełkowy to nic innego jak posiłki z dostawą do domu lub biura. To zestawy dań, odpowiadające zapotrzebowaniu na cały dzień. Każdy posiłek opakowany jest w osobne pudełko, stąd nazwa. Nie należy tej usługi mylić z fast foodem. Catering pudełkowy oferowany przez profesjonalne firmy to odpowiednik zdrowej, zbilansowanej diety. Bardzo często można spotkać się z szeroką ofertą. Dostępny jest catering pudełkowy dla sportowców, catering dietetyczny, dieta pudełkowa dla wegetarian i wegan. Oprócz tego oferowane są różne, ciekawe zestawy dla dzieci. Dzięki temu, dziecko zawsze ma przy sobie drugie śniadanie i obiad w szkole. Standardowe posiłki zazwyczaj składają się ze śniadania, potraw mięsnych lub rybnych, dodatków warzywnych i owocowych oraz deseru. Niektóre firmy prześcigają się w tworzeniu propozycji niezwykle unikalnych. Pojawiają się połączenia kuchni włoskiej i polskiej oraz kuchenne innowacje.

Dieta pudełkowa na indywidualne zamówienie

Bardzo często, catering pudełkowy może być dostosowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Dotyczy to zarówno zawartości pudełek, jak też ich liczby. Popularny jest podział posiłków na 5 dań w ciągu dnia. W przypadku małych zestawów, takich jak posiłki szkolne lub biurowe, można skorzystać z opcji 3 dań. Wszystko to zależne jest od oferty firmy dostarczającej posiłki. Niektórzy dostarczyciele, proponują nawet tworzenie własnego jadłospisu. Ponadto dostępne są opcje dla osób dbających o linię. Dzięki diecie pudełkowej, można ustalić ilość kalorii zawartych w danym zestawie. To znaczne ułatwienie dla wszystkich osób odchudzających się. To nie wszystko! Ułatwiony jest również dobór potraw dla osób cierpiących na celiakię, alergie i inne dolegliwości.

Posiłki dostosowane do rytmu dnia, potrzeb, indywidualnej diety – to właśnie kwintesencja diety pudełkowej. Słowem, catering pudełkowy ułatwia życie. Samodzielnie przygotowywanie potraw domowych i posiłków do pracy często jest utrudnione. Nie warto jednak odżywiać się wyłącznie kawą i niezdrowymi przekąskami. Idealnym rozwiązaniem jest catering na zamówienie, z dostawą do domu lub biura. Dzięki temu, można odżywiać się zdrowo i regularnie, bez rezygnacji z codziennych obowiązków.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułChabrowa sukienka
Następny artykułFaux-pax świadkowej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here