chrzest

Ważne przyjęcia wymagają szczególnego przygotowania oraz specjalnej oprawy. Ozdoby powinny nawiązywać do wydarzenia, dlatego warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, które wzbudzą podziw gości i sprawią, że ten dzień zostanie na długo w pamięci. Dekoracje stołów, posiłków oraz ścian są znakomitym sposobem na przystrojenie domu lub restauracji, w której odbywa się świętowanie. Wyjątkowe dekoracje na chrzest to również elementy, którymi można przystroić tort lub wręczyć je gościom w ramach podziękowania za przybycie.

Jak dekorować stoły na Chrzest?

Wśród popularnych dekoracji na chrzest bardzo dużym uznaniem cieszą się wyjątkowe serwetki oraz bieżniki na stoły. Kremowy, biały lub złoty bieżnik nadaje meblom odświętnego wyglądu, sprawia, że zastawa oraz posiłki wyglądają bardzo elegancko, co jest szczególnie ważne podczas wspólnego biesiadowania. Warto postawić również na fizelinę, którą dekoruje się krzesła oraz ściany. Zwiewny materiał pasuje doskonale do Chrztu. Dekoracje na chrzest mogą nawiązywać do tego wydarzenia. Modne są wzory z motywami religijnymi, ale również nieco uniwersalne, klasyczne ozdoby. Na stole mogą znajdować się również świeczki. Świece warto włożyć do szklanych naczyń lub do świeczników.

Wyjątkowe prezenty, które można wręczyć gościom

Pięknymi dekoracjami na chrzest, o których warto pomyśleć, są także wyjątkowe upominki dla gości, którzy przybyli wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień. To bardzo miły gest, który z pewnością pozostanie zapamiętany. Bardzo dobrym rozwiązaniem są niewielkie figurki aniołków, które wystarczy włożyć do ozdobnego pudełeczka lub do materiałowego woreczka. Do upominku można dołączyć dedykację lub podziękowanie. Goście docenią również słodkości, które wkłada się do drewnianych szkatułek lub papierowych torebek. To wyjątkowy prezent oraz świetna dekoracja stołu.

Dekorowanie tortu oraz sali

Na rodzinnych uroczystościach bardzo ważny jest słodki tort. Udekorowane i tematyczne ciasto, nie tylko świetnie smakuje, ale również prezentuje się wyśmienicie. Tort można przystroić pięknymi figurkami lub napisami. Niektórzy do dekoracji dodają kolorowe balony. Dekoracje na chrzest wcale nie muszą nawiązywać do tego święta, równie dobrze mogą być to kolorowe serpentyny oraz konfetti. Pastelowe balony to wyjątkowo atrakcyjne ozdoby pomieszczeń, zachwycają się nimi nie tylko najmłodsi uczestnicy imprezy. Balony można wiązać ze sobą i tworzyć z nich piękne dekoracje, które będą stanowić tło na imprezie. Balony to również nader ciekawa zabawka dla dzieci, które uwielbiają je podrzucać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here