Sukienka z frędzlami

Sukienki z frędzlami to wymagające oraz niebezpieczne typy, jakie możemy założyć na mało okazji. Sięgające do mody lat 20., będą doskonałym doborem na bale karnawałowe. Biała suknia z frędzlami to oferta dla wyjątkowej oraz naruszającej stereotypy panny młodej lub zwolenniczki stylu boho wybierającej się na muzyczny festiwal. Sukienka z frędzlami, jakie poruszają się wraz z tobą w tańcu, to nieustannie wracający przebój karnawału, nocy sylwestrowej oraz zabaw tanecznych. Sukienka z frędzlami z lat 20. właściwie w niczym nie wyróżnia się od kreacji dzisiejszej – prosty wzór, ramiączka, długość sięgająca tuż przed kolano. Sukienka jest w kolorach czerni, złota, srebra, i chociażby czerwieni. Obecna jest na parkietach profesjonalnych tańców latynoamerykańskich. Poruszające się podczas ruchu frędzle dodają całemu tańcu zalotności, subtelności.

Dla kogo frędzle?
Obejmujące całą suknię duże frędzle działają niestety na niekorzyść całej figury. Spłaszczają ją, zmniejszają proporcje oraz trochę poszerzają. Ciężko w nich poszukiwać wcięcia w talii, biustu lub bioder, uwypuklają za to ramiona oraz nogi. Więc kreacje we frędzle skierowane są zwłaszcza do szczupłych oraz proporcjonalnych kobiet. Niewątpliwie powinny ich unikać kobiety plus size. Działają one na niekorzyść figury, ponadto ją powiększając oraz jeszcze bardziej zaburzając proporcje.

Sukienki z frędzlami nie lubią także nadmiernych akcesoriów oraz fryzur. Dobierając tak bogatą kreację, należy zrezygnować z ogromnej, zdobionej biżuterii, skomplikowanej fryzury oraz dekoracyjnych butów. W owym przypadku to frędzle odgrywają kluczową funkcję, więc należałoby brać przykład z mody lat 20., gdy kobiety zestawiały takie suknie z delikatnymi, zakrytymi czółenkami, długimi, atłasowymi rękawicami oraz gładko zaczesywały włosy, tylko wiążąc je szarfą. Moda tamtych lat to model klasyki oraz niewymuszonej elegancji, jaką należałoby się inspirować w wypadku sukni z frędzlami.
Na jakie okazje wypada założyć suknię z frędzlami?
Sukienka w całości pokryta frędzlami to propozycja niebezpieczna. O ile wersja w ostudzonej czerni może być założona na dużo tanecznych przyjęć, o tyle jasne typy lepiej pozostawić na imprezy karnawałowe czy przyjęcia tematyczne. Założenie sukienki z frędzlami, jakie spełniają w niej tylko niewielki bonus, to bardziej uniwersalny dobór na wiele wyjść.

Sukienka z frędzlami na wesele to dość niebezpieczne posunięcie, zwłaszcza podczas letniego wesela. Odrobinę nietypowa oraz dość ciężka w odbiorze, może niepotrzebnie walczyć z kreacją panny młodej czy druhny. Sukienka z frędzlami będzie doskonałym wyborem, lecz na wesele odbywające się zimą, w okresie karnawału. Wtedy swobodnie możemy sięgnąć chociażby po te w intensywnych kolorach. Suknia z frędzlami czerwona to niezwykle kobieca oraz odważna stylizacja, jaka oczywiście zapadnie w pamięć wielu osobom.

Panny młode poszukujące interesujących kreacji ślubnych czy nadzwyczajnej sukni na poprawiny, powinny zdecydować się na długą białą suknię z frędzlami. W zestawieniu z sięgającymi ramion kolczykami z piór będzie kreacją, oryginalną, wyjątkową oraz przy tym niezwykle seksowną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here