Najmodniejszy fotel do salonu

Jaki jest najmodniejszy fotel do salonu? Nie ma jednego modelu. Nie da się też wskazać konkretnego koloru i rodzaju obicia. Z czym to się wiąże dla przeciętnego użytkownika? Z ogromnym wyborem. Przyjrzyjmy się niektórym z proponowanych wariantów foteli, które są na topie, by móc wybrać ten idealny dla siebie.

Dużą popularnością cieszą się w ostatnim czasie fotele typu uszak. Wielu z nas ma do nich sentyment. Uszaki powróciły w nowej, odświeżonej formie i od razu podbiły rynek meblowy. Złożyło się na to kilka czynników. Po pierwsze, oryginalne kolory wykończenia. Fotele typu uszak mogą być tapicerowane tkaniną, skórą lub ekoskórą.

Oryginalny fotel do nowoczesnego wnętrza

Uszaki są nie tylko modne, ale też wygodne. Jednak to niejedyne modele godne uwagi. Równie ciekawie prezentują się fotele bujane. Fotele na płozach nie tylko pięknie wyglądają, ale też są bardzo praktyczne. Pozwalają zaznać relaksu, na jaki zasługujesz. Co ważne, bujane fotele nie są nudne. Wszystko dzięki oryginalnemu wykończeniu.

Nowoczesne, bujane fotele, mogą mieć wykończenie z tkaniny lub skóry. Coraz częściej spotyka się modele z siedziskami z rattanu lub wikliny. Na szczególną uwagę zasługują fotele wykonane z tworzywa sztucznego. Wybór kształtów i kolorów jest naprawdę imponujący. Sprawdź sam w sklepie Meble.pl.

Co jest teraz modne?

Salon bez fotela? Ciężko sobie taki wyobrazić. Nie sięgaj po pierwszy, lepszy model. Możesz mieć w swoim wnętrzu naprawdę oryginalny mebel. Wiedziałeś, że tradycyjne nogi można zastąpić jedną, chromowaną? Co powiesz na model z oryginalnie wyprofilowanymi podłokietnikami lub otworami w oparciu? Koniecznie taki z głębokim siedziskiem.

Nie bój się eksperymentować z kolorem obicia. W ofercie sklepu Meble.pl nie brakuje intensywnych barw tapicerki, do których wyboru zachęcamy. Możesz nawet sięgnąć po fotel z wykończeniem patchworkowym. Modne są fotele kubełkowe, obrotowe. Tradycyjne nogi z powodzeniem zastępują np. krzyżaki. Do wielu modeli dołączono podnóżek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here