Makijaż do czerwonej sukienki

Kiedy zbliża się jakaś wyjątkowa dla nas okazja, z niecierpliwością jej wyczekujemy, nie tylko dlatego, żeby wziąć udział w wydarzeniu, ale również świetnie się zaprezentować. Jest wiele okazji w roku ku temu, żeby wyciągnąć z szafy najbardziej eleganckie szpilki i sukienki.

kobiety uwielbiają takie uroczystości i zwykle wyglądają \na nich najlepiej jak potrafią. Mężczyźnie oczywiście starają się również o siebie zadbać. Zdaje się jednak, że im potrzeba znacznie mniej, aby wpisać się definicję elegancji. Dobre buty, marynarka i koszula dobrej jakości, sprawiają, że większość mężczyzn wygląda bardzo dobrze.

Kobiety zwykle zwracają uwagę na wiele szczegółów i pracują nad każdym elementem stylizacji. Nie tylko dlatego, że chcą zwracać na siebie uwagę, ale dla własnego poczucia estetyki. Potrafią też docenić urodę innych kobiet i komplementować je. Nie jest łatwo wybrać idealny strój, jeśli chodzi o fason, kolor i materiał. Jeśli jesteśmy wymagające i konkretne, może nam być ciężko znaleźć coś odpowiedniego. Jeśli odpowiada nam kolor i fason, okazuje się że tkanina jest słabej jakości, jeśli tkanina jest świetna, w sklepie nie ma odpowiedniego koloru. Mimo tego, że na rynku jest bardzo duży wybór, możemy więc mieć kłopot z wybraniem czegoś odpowiedniego.

Niektóre Pani szukają inspiracji w internecie. Kiedy mamy już sukienkę, w której świetnie się czujemy i wiemy, że jest wprost idealna i skrojona na nasze potrzeby, zastanawiamy się jeszcze nad makijażem. Niektóre okazje wymagają delikatnego, eleganckiego makijażu, a inne pozwalają na nieco ekstrawagancji.

Załóżmy, że wybór padł na czerwoną sukienkę o prostym fasonie, z delikatną koronką przy stójce. Długość w kolano, do tego planujemy założyć szare matowe szpilki i torebkę w tym samym odcieniu. Jaki makijaż do czerwonej sukienki będzie odpowiedni?

Nie ma wątpliwości co do tego, że czerwień to najseksowniejszy i wzbudzający namiętność kolor. Decydując się na sukienkę w takim kolorze, musimy mieć świadomość, że będziemy zwracać na siebie uwagę, szczególnie jeśli mamy idealną figurę i ładną buzię. Nasz makijaż w takim zestawie powinien być dość spokojny. Czarna kreska na powiece, dobrze wytuszowane rzęsy, perfekcyjnie podkreślone brwi są podstawą. Trzeba się zastanowić, czy czerwone usta będą pasowały. Czerwień to kolor, który podkreśli wszelkie niedoskonałości naszej twarzy, jeśli mamy jakiekolwiek pękające naczynka, trzeba je dobrze ukryć podkładem i korektorem lub zrezygnować z czerwonej sukienki.

Podkład dobrze kryjący to absolutna postawa makijażu. Oczywiście nikomu nie trzeba mówić o pielęgnacji cery. Idealnie gładka cera to dobry partner dla czerwonej sukienki. Trzeba wcześniej też określić, jaki mamy typ urody i dobrać odpowiednią kolorystykę. nigdy nie chcemy pozwolić na to, żeby wyglądać kiczowato. Jeśli mamy tendencję do nakładania sporych ilości bronzera czy rozświetlacza, może to nam bardziej zaszkodzić niż pomóc. Wtedy nawet piękna kobieta wygląda niekorzystnie. Rezultat będzie w najlepszym wypadku przerysowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here