Joop Homme – perfumy, które symbolizują męską charyzmę

Woda toaletowa Joop Homme to esencja męskiej charyzmy i najlepszy sposób na podkreślenie swojego silnego charakteru. Wyrazisty i oryginalny zapach perfum wyróżnia się spośród tysiąca innych i na zawsze zapada w pamięci osób, które choć raz go poczują. Perfumy Joop Homme to zmysłowy i orientalny zapach, który jest idealny na chłodniejsze dni i wieczory.

Joop Homme – męskie perfumy typu fougere

Perfumy męskie Joop Homme to ciekawa kompozycja zapachowa typu fougere dla mężczyzn, które pojawiły się na rynku w 1989 roku. Joop Homme tworzy zapach kontrastów. Jest świeży i korzenny, rozgrzewający i ponętny. Przekracza granice i jest pełen oryginalności, która zaskakuje. Zapach powstał na podstawie pomysłu zaproponowanego przez Michela Almairaca, a adresatem są charyzmatyczni, pewni siebie mężczyźni, którzy wiedzą, czego chcą od życia. Woda toaletowa Joop Homme skierowana jest również do mężczyzn z dystansem, którzy uwielbiają przygody, doskonale radzą sobie z problemami i są gotowi na nowe, nieoczekiwane zmiany w ich życiu. Zapach Joop Homme jest uwielbiany zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Oryginalna kompozycja idealnie sprawdza się w chłodniejsze dni, ale można używać jej na co dzień, jak również pozostawić tylko na wyjątkowe okazje.

Perfumy Joop Homme – co je wyróżnia?

Perfumy męskie Joop Homme wyróżniają się bardzo ciekawym połączeniem składników. Cytrusowa eksplozja świeżości kontrastuje z rozgrzewającymi akordami cynamonu i kardamonu. W nucie bazy znajdują się następujące aromaty: drewno sandałowe, orientalna paczula, świeża wetyweria, piżmo, tonka, wanilia oraz ambra. Nuta głowy to połączenie przyjemnie orzeźwiającej, słodko-owocowej bergamoty z intensywnym, korzennym cynamonem. Nuta serca to z kolei kompozycja relaksującego kwiatu pomarańczy, jaśminu oraz słodkiego wiciokrzewu. Wyraźnie męska, drzewna baza wody toaletowej skrywa słodkawe nuty wanilii, paczuli, fasoli tonka i drzewa sandałowego. To jednak nie wszystko, co wyróżnia perfumy Joop Homme. Nie można nie wspomnieć o bardzo estetycznym flakonie, w którym znajduje się pachnący płyn. Posiada on intensywną barwę, która wprost kipi energią.

Joop Homme – kupujemy perfumy przez internet

Niektórzy eksperci twierdzą, że z perfumami jest jak z odzieżą – trzeba je „przymierzyć” lub po prostu sprawdzać „na żywo” i zapoznać się z zapachem. To prawda, ponieważ zawsze warto oswoić się z zapachem, ponosić go i poobserwować, jak się rozwija i zmienia z czasem. Ciężko jednak oprzeć się pokusie zakupów perfum w internecie. Atrakcyjne ceny, bardzo szeroki wybór i szybka dostawa prosto pod nasze drzwi. Przed rozpoczęciem zakupów warto dokładnie określić swój cel: na jaką okazję kupujemy perfumy? Kiedy zmierzamy ich używać? Zastanówmy się również, jakie zapachy są naszymi ulubionymi: drzewne, kwiatowe, orzeźwiające, a może nieco bardziej orientalne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here