Jaką sukienkę wybrać dla puszystej kobiety?

0
1711

Wesele to bardzo ważny dzień zarówno dla pary młodej, jak i gości weselnych. W tym czasie szczególnie kobiety chcą czuć się wyjątkowo w swoich kreacjach i makijażu. Każda z nich pragnie dobrać odpowiednią sukienkę, założyć buty na obcasie i w doborowym towarzystwie przetańczyć całą noc. Niestety nie każda z pań ma świetną figurę, niektóre kobiety są puszyste i źle czują się w swoim ciele. Takim kobietom ciężko dobrać kreację, w której będą czuły się swobodnie i pięknie.

Sukienki dla puszystych na wesele to trudne wyzwanie, ponieważ wiele kobiet nie toleruje swojej figury i uważa, że w każdej sukience weselnej wygląda źle. Nie jest to jednak prawdą, dla każdej kobiety można wybrać sukienkę, w której będzie wyglądać pięknie i tak też będzie się czuła. Niezależnie od tego, czy jest szczupła, czy ma parę kilogramów nadwagi.

Figura ma ogromne znaczenie

Sukienki dla puszystych na wesele powinny mieć przede wszystkim odpowiedni krój i kolor. Długość sukienki nie ma w tym przypadku większego znaczenia, ponieważ pani w dobrze dobranej sukience będzie świetnie wyglądać w długiej, średniej i krótkiej kreacji. Zazwyczaj największym atutem puszystych pań są nogi. Kobiety, które mają figurę w kształcie jabłka, są puszyste na górze, jednak mają bardzo ładne nogi, które powinny podkreślać. W takim przypadku dobrze jest, gdy noszą średnie lub krótkie sukienki. Jednak jeśli kobiety mają figurę klepsydry, czyli płaski brzuch, duże piersi i grube nogi. Najlepiej, gdy wybiorą długie sukienki, które są węższe w talii. Wtedy talia będzie dobrze podkreślona, a to odwróci uwagę od tego, że kobieta jest przy tuszy. Ogólna zasada przy tego typu figurze to podkreślenie atutów, a maskowanie niedoskonałości.

Najgorszy błąd w wyborze kreacji weselnej

Najgorszym i największym błędem w wyborze kreacji weselnej przy nadwadze jest wybranie obcisłej kreacji. Sukienki dla puszystych na wesele nie powinny być obcisłe, ponieważ wszystkie niedoskonałości wyjdą na powierzchnię, a atuty będą niewidoczne. Gruby brzuch, duże uda i piersi nie będą wyglądać korzystnie w ciasnej, ołówkowej sukience. Na ogół puszyste panie, powinny unikać tego typu kreacji weselnych.

Kolorystyka to podstawa w wyborze sukienki

Warto wspomnieć, że kolor sukienki weselnej ma tu ogromne znaczenie. Dla takich kobiet świetnie sprawdzą się stonowane kolory, głównie czarna, białe, grafitowe sukienki, które podkreślą atuty, a zamaskują wszelkie niedoskonałości. Idealnie sprawdzą się również ciemne zielenie, burgundy i fuksje. Należy jednak pamiętać, żeby te kolory były zgaszone i nie rzucały się w oczy, ponieważ jaskrawe kolory sprawią, że kobieta będzie wyglądać nieelegancko, a jej tusza będzie rzucać się w oczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here