Czy etui z własnym nadrukiem sprawdzi się jako prezent

Jedną z oryginalnych form pokrowców do telefonów są elastyczne, najczęściej sylikonowe etui z własnym nadrukiem. Na powierzchnię takich kejsów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii poligraficznych, nadrukowywane są wskazane przez użytkownika zdjęcia lub grafiki. Niekiedy taki nadruk można wzbogacić krótkim tekstem. W związku z tym, że najczęściej są to etui sylikonowe, ich cena jest bardzo przystępna, nawet po uwzględnieniu kosztu nadruku.

Gdzie i jak zamówić etui z nadrukiem?

Przygotowanie pokrowca z indywidualnym nadrukiem można zlecić w części firm zajmujących się sprzedażą akcesoriów do telefonów. Najłatwiejszą opcją jest skorzystanie z usług firm dysponujących własną stroną internetową i uniwersalnym kreatorem etui, który umożliwi samodzielne przygotowanie pokrowca według własnych potrzeb, z wykorzystaniem zbioru prywatnych fotografii lub gotowych grafik udostępnianych przez taką firmę. W stworzeniu etui z własnym nadrukiem pomoże intuicyjny kreator. Zwykle cała procedura projektowania pokrowca zaczyna się od wskazania odpowiedniego modelu etui i wyboru określonego schematu zdobienia. Dopiero wówczas szukamy i wskazujemy interesujące nas fotografie, które następnie wgrywamy w odpowiednie pola zgodnie z przyjętym schematem. Pokrowiec możemy ozdobić jednym dużym zdjęciem lub wieloma, odpowiednio zmniejszonymi fotografiami. Na koniec taki nadruk możemy uzupełnić dodatkowym tekstem. Po akceptacji projektu należy poczekać kilka dni na dostawę gotowego etui.

Kogo może zainteresować case z nadrukiem?

Takie samodzielnie zaprojektowane etui to doskonały sposób na personalizację telefonu i dobry pomysł na osobisty prezent dla bliskiej nam osoby. Etui z własnym nadrukiem, ozdobione prywatnymi zdjęciami, może być fantastycznym upominkiem dla dziewczyny lub chłopaka, a także dla każdego z członków najbliższej rodziny, na przykład dla mamy lub babci. Wówczas na powierzchni etui można umieścić fotografie dzieci lub wnuków, tworzą niezwykle osobistą pamiątkę, którą obdarowana takim prezentem osoba będzie miała zawsze pod ręką. Pokrowce z indywidualnymi nadrukami są dobrym wyborem także dla tych osób, którym nie odpowiada oryginalny kolor obudowy telefonu i chcą to zmienić.

Barwne, ozdobione rodzinnym zdjęciem etui do telefonu to doskonały pomysł na upominek dla mamy, taty, babci czy dziadka. Gdy miejsce rodzinnych fotografii zajmą inne zdjęcia, charakter takiego etui oczywiście się zmieni. Dzięki możliwości zadrukowania etui dowolnego rodzaju zdjęciami zyskujemy możliwość przygotowania drobnego upominku na każdą okazję, dla dowolnej osoby.

Artykuł powstał we współpracy z https://caseroom.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here