Sukienka w kratę

Bardzo wiele kobiet uwielbia kupować ubrania. Można powiedzieć, że czas spędzony w ten sposób nigdy nie jest dla nas zmarnowany. Nawet jeśli nic nie kupiłyśmy, jesteśmy zadowolone, ponieważ dostarczyłyśmy wzrokowi mnóstwo przyjemnych bodźców. Mężczyźni podchodzą bardziej praktycznie do zakupów, nastawiają się na spełnienie określonego celu. Idą po spodnie, przeznaczają na to 20 minut, starają się znaleźć w 5 minut zwykłe czarne jeansy, płacą i wychodzą.

Ciężko powiedzieć, który sposób jest lepszy, właściwie, nie powinno się podejmować dyskusji. Po prostu się różnimy i w różny sposób zaspokajamy potrzebę dostarczania sobie przyjemności. Kobiety lubią mierzyć wiele fasonów, zanim określą, który jest dla nich odpowiedni. Czasami potrafią określić to jeszcze kiedy sukienka czy sweter wiszą na wieszaku, ale młode dziewczyny nie zawsze mają swój styl i często eksperymentują. Nie ma w tym nic dziwnego. Dobrze jest zastanowić się zanim udamy się na zakupy, czego potrzebujemy. Jeśli zbliża się okazja, na przykład wesele, warto pomyśleć o tym, co na siebie włożymy dużo wcześniej. Czas szybo leci i może się okazać, że nie mamy, co na siebie włożyć i w ostatniej chwieli szukamy odpowiedniej kreacji. Łatwo wtedy popełnić błąd i nałożyć coś niestosowanego lub coś, co się nam nie podoba do końca.

Niektóre kobiety nie lubią gładkich sukienek, są one dla nich zbyt banalne i oczywiste. Lubią kiedy materiał jest wyjątkowy i coś się dzieje w stylizacji, kiedy przykuwa ona wzrok, czują się w niej dobrze.

Ciekawa propozycją, nie wychodząca z mody jest sukienka w kratkę. Wiele również zależy od rodzaju katy. Rzecz jasna kraty są bardzo różne, zarówno jeśli chodzi o ich wielkość jak i kolorystykę. Przyznać jednak trzeba, że należą one do oficjalnych i eleganckich wzorów. Nawet w firmach, gdzie obowiązuje dość sztywny dress code, krata jest dozwolona. Jej pochodzenie kojarzymy z Wielką Brytania, a więc z dworem królewskim.

Trzeba jednak powiedzieć, że jeśli decydujemy się na kratę, jako bazę stylizacji, wszystko inne musi być w jednym kolorze i odcieniu. Sukienka w kratę, wymaga prostych gładkich najlepiej matowych szpilek ze skóry naturalne, marynarki w tym samym odcieniu lub komponującym się idealnie z którymś w kratce.

Sukienka w kratę to dobry wybór na kolacje biznesowe, jako wybór do pracy lub w miejsce dość oficjalne. Trzeba pamiętać, że gładka marynarka dobrej jakości jest wtedy koniecznym dodatkiem. Biżuteria powinna być dopasowana kolorystycznie, do niektórych krat świetnie pasują kolczyki wykonane z drewna. Jeśli nasza krata jest w beżowych odcieniach, świetnie w komponują się złote naszyjniki i kolczyki, najlepiej bez kolorowych oczek. Duże klipsy też powinny pasować.

Popularny jest również wzór w pepitkę, najczęściej wybierany to ten w biało czarną, ale znajdziemy w sklepach również inne. Krata to często wybór dojrzałych kobiet. tak przynajmniej się nam kojarzy. Może więc warto postawić właśnie na ten wzór, kiedy jest się jeszcze młodym, żeby odmienić ten krzywdzący stereotyp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here