Numerologia 11 – niezwykła liczba mistrzowska

0
776

Liczby mistrzowskie składają się z dwóch tych samych cyfr i według numerologii są wyjątkowo rozwinięte duchowo oraz docierają w najgłębsze stany świadomości. Ich misją jest wskazywanie drogi innym. Numerologiczna 11 jest najmłodszą z nich. Przekonaj się, co jeszcze charakteryzuje cyfrę.

Jedenastka jest niezwykła – ma tajemną mądrość i olbrzymią moc, dlatego tylko od niej zależy, czy dobrze wykorzysta te przywary. Ma starą duszę, a numerologia 11 udowadnia, że to osoby, które żyły już wcześniej, a następnie powróciły, by wciąż się samodoskonalić i pomagać innym.

Znaczenie mistrzowskiej liczby 11

Jest symbolem oświecenia i inspiracji. Jedenastka oświetla drogę ludziom, przypomina o jasnej stronie życia, wnosi światło i radość. Jako dusza powróciła na Ziemię, by odnaleźć prawdę – nie tylko rozumianą dosłownie, ale również w sensie metafizycznym. W numerologii 11 osoba taka przewodzi innym – pomaga im, by stawali się lepsi. Ma również doskonale rozwiniętą intuicję, dlatego doskonale interpretuje zachowanie innych ludzi i wyczuwa dokładnie, czego potrzebują.

To empatyczna osoba, która swoją ponadprzeciętnością przyciąga do siebie ludzi. Czasem zdarza się jednak, że jedenastka zamyka się w sobie i nie zawsze może zrealizować swoje pomysły. Wtedy łatwo się zniechęca i denerwuje – trudno jej utrzymać wewnętrzny spokój i poskromić emocje. Mimo wszystko może wywoływać skrajne oceny swoją ambicją i oprócz tych, których przyciąga nieprzeciętną charyzmą, odstraszać innych nieszablonowym

zachowaniem. Jej indywidualizm i oryginalność są przez ludzi różnie interpretowane, dlatego jedenastce może zagrażać samotność i wyizolowanie.

Numerologia 11 – jaka jest osoba z taką cyfrą urodzeniową?

Ponieważ jedenastka ma w sobie wiele sprzeczności i paradoksów, bywa chaotyczna. Kobieta urodzona w wibracji cyfry 11 jest emocjonalna, uduchowiona, ale jednocześnie stara się stąpać twardo po ziemi i podejmować racjonalne decyzje. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ jako idealistka, pragnie zmieniać świat na lepsze i chce wszystkich uszczęśliwić, co czasami może się przeciwko niej obracać. Na co dzień bywa irytującą osobą, ponieważ ma tendencje do popadania w skrajności, łatwo wątpi w cel swoich działań i często jest rozdrażniona. Trudno przez to nawiązać jej trwałe relacje z drugą osobą – zwłaszcza jeśli zmaga się z niską samooceną czy nadmierną nieśmiałością.

Numerologia 11 pokazuje, że mężczyzna urodzony w mistrzowskiej wibracji wykazuje ponadprzeciętną duchowość i filozoficzne uosobienie, co często jest równe z byciem nierozumianym. To skłania męskie jedenastki do życia w samotności i kontemplacji. Związek, które tworzą nie należy do najłatwiejszych, bo mają skłonność do zamykania się w sobie. Pomoc innym przedkładają nad finanse, dlatego często są wykorzystywane w pracy i nie dorabiają się wysokim fortun, a jeśli już, to rozdają je innym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here