Niezbędne dekoracje ślubne

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny i choć marzymy o tym, by był spotkaniem oryginalnym i innym niż wszystkie inne, to pewne elementy związane z rytuałami i zwyczajami muszą się po prostu pojawić. Cała ceremonia jest przecież wpleciona w tradycję niezależnie od tego, czy uroczystość ma oprawę religijną czy świecką. Pewnego rodzaju uzus wpływa chociażby na kolorystykę, motywy czy też dekoracje. To wszystko buduje oprawę, która sprawia, że Młodzi czują się jak w najpiękniejszej bajce o miłości a wraz z nimi wszyscy goście. I choć w zakresie dekoracji ślubnych panują okresowe mody, to warto pamiętać, że uroczystość zorganizowana tak, jak chcemy, będzie dla nas największą radością.

Elegancko, glamour, tematycznie

Różne są pomysły na dekoracje na ślubie, a także na uroczystości, która odbywa się po ceremonii niezależnie od tego czy jest to skromny obiad, czy też wystawne wesele. Najczęściej w propozycjach https://kucmar.pl/Niezbedne-dekoracje-slubne-cinfo-pol-29.html pojawią się balony w kształcie liter lub cyfr, które wprowadzają niesamowity klimat. Popularnością cieszą się wielkie napisy „LOVE” z balonów lub innych materiałów. To także ulubione tło sesji zdjęciowych, które będą najlepszą pamiątką z uroczystości i zabawy. Ta dekoracja sprawdza się zarówno w momencie, gdy dekoracje ślubne inspirowane są stylem glamour i łączą biel i złoto, jak i wtedy, gdy stawiamy na trendy rustykalne. Balonowe i wykonane z innych materiałów napisy mogą zdobić salę, krzesła Państwa Młodych czy też wejście do sali.

Oryginalne dodatki

Kluczem do tego, by dekoracja była estetyczna, jest utrzymanie pewnej konsekwencji. Poza balonami warto szczególnie zadbać o wystrój stołu i ścian. Można na przykład postawić na banery z napisami lub motywami. Na stołach poza jedzeniem i napojami powinny pojawić się kwiaty, świeczki i winietki. To miejsce, przy którym spędzimy najwięcej czasu na rozmowach z bliskimi i dodatki dobrane do stylu będą te chwile uprzyjemniać. Ciekawym pomysłem są dekoracje monokolorystyczne, które na przykład wykorzystują tak modny w tym roku koral. Konsekwentne dobranie świeczek, serwetek, kryształowych girland sprawia niezwykłe wrażenie. Oczywiście jak przy każdej dekoracji należy pamiętać o tym, że mniej znaczy lepiej. Wspomniane winietki poza tym że będą niezwykle eleganckim dodatkiem, pozwolą już na samym początku imprezy nie wprowadzać chaosu między gośćmi. Poza tym mogą być doskonałym podziękowaniem dla wszystkich obecnych. Warto więc zadbać o ich elegancką formę. Ta powinna być subtelna, wyważona i wykonana z najwyższą starannością. Im mniej pospolitych rozwiązań na ślubie, tym lepiej będziemy go pamiętać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here