instruktor pływania

Twoje zarobki w dużej mierze uzależnione będą od zainteresowania klientów. Kursantów zdobywać możesz poprzez prestiż firmy, w której pracujesz, ale również jako przedsiębiorca swoim urokiem osobistym, renomo wynikającą ze wzorowego podejścia do klienta oraz osiągniętymi sukcesami. Głównym czynnikiem, na który wpływa wysokość Twojego wynagrodzenia jesteś Ty sam.

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/ile-zarabia-instruktor-plywania-od-czego-zaleza-zarobki-instruktora-plywania/

Co jeszcze ma wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia?

Na to wpływ będzie miał również to, gdzie jesteś zatrudniony. W dużej mierze będzie zależało to też od stabilności. Współpracując z miejskimi pływalnia mi czy szkołami możesz liczyć na bardziej stabilne warunki zatrudnienia i stabilniejsza wypłatę. Jednak pracując jako freelancer będziesz dryblował pomiędzy kursantami, A to sprawie, zaraz zrobić więcej, a raz mniej. Godziny zajęć mogą być lekcyjne lub zegarowe. Ceny takich zajęć będą wahały się między 30 zł, a 60 zł. Musisz wiedzieć, że jest to kwota, którą klienci są w stanie zapłacić za godzinę nauki, ale niestety ta kwota nie idzie w całości do Twojej kieszeni. Część wynagrodzenia potrąca pracodawca, aby opłacić media, innych pracowników oraz samemu na siebie zarobić. Przeciętnie w naszym kraju jako instruktor pływania jesteś w stanie zarobić około 3000 zł. W większych miastach takich jak stolica, Twoje wynagrodzenie może sięgnąć od 4000 zł do 6000 zł. Jest to spowodowane dużo większym zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów.

Indywidualne zajęcia – praca jako instruktor pływania

Odkładając nieco grosza oraz wykazując się pewnością siebie, możesz zachęcić do siebie ilość klientów oraz zdecydować się na prowadzenie własnej działalności. Jest to często prosta droga do prowadzenia treningów indywidualnych. Na takie treningi decyduje się wbrew pozorom spora liczba klientów która jest skłonna słono zapłacić za zajęcia. W takiej formie pracy stawki zaczynają rosnąć do nawet 100 zł za godzinę. Jeżeli pracujesz w szkole pływania, uzyskujesz dostęp do lokalu oraz potrzebnego sprzętu. Powoduje to jednak, że każda opłata za naukę jest dzielona pomiędzy Ciebie, a lokal pływacki.

Zobacz też: http://yoggi.pl/jak-wyglada-praca-na-stanowisku-instruktora-plywania/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here