Jak poradzić sobie ze zbędnym tłuszczem

Wielu z nas z różnych przyczyn, posiada zbędny tłuszcz, który nie wygląda najlepiej. Kiedyś nie można było nic z tym zrobić, jednak teraz za sprawą nauki powstał coolsculpting, czyli zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej.

Czym dokładnie jest coolsculpting?

Jest to zabieg, który ma na celu usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej z konkretnych obszarów ciała, poprzez temperaturę bliską zera. Dzięki niskiej temperaturze komórki tłuszczowe zaczynają obumierać, co w konsekwencji powoduje, że martwe komórki w sposób naturalny, są usuwane z naszego organizmu. Jest to prosty sposób, który pozwala na pozbycie się zbędnego tłuszczu, bez ingerencji całej sali operacyjnej.

Jak wygląda zamrażanie tkanki tłuszczowej w ten sposób?

Zabieg ten wymyślony na amerykańskim uniwersytecie jest bardzo prosty. Osoba, która jest do tego przeszkolona, przykłada do części ciała, którą będziemy chłodzić, kawałek membrany nasączony gliceryną i tłuszczem, pozwala to zapobiec jakimkolwiek niebezpieczeństwom. Gdy membrana zostaje położona, osoba wykonująca zabieg bierze głowicę maszyny do kriolipolizy i przykłada do membrany. Zabieg ten trwa od 45 do 60 minut i jest on całkowicie bezpieczny dla naszego ciała.

Kriolipoliza Katowice, Kraków i wiele więcej

Dzięki skuteczności zabieg ten stał się na tyle popularny, że możemy wykonać go prawie w każdym mieście. Dzięki czemu nie będziemy musieli jeździć do innego miasta, jeśli stwierdzimy np. przed weselem albo innym ważnym wydarzeniem, że warto by było lepiej wyglądać. Nie ma znaczenia czy to kriolipoliza katowice, czy kriolipoliza warszawa. Zabieg ten jest nieskomplikowany, a żeby w ogóle móc otworzyć salon, który przeprowadza coolsculpting, trzeba mieć pracownika, który przeszedł szkolenia, co pozwala nam się nie martwić jakością zabiegu, niezależnie od miejsca.

Czy każdy może sobie pozwolić na zamrażanie tkanki tłuszczowej?

Jest to zabieg, który przeznaczony jest dla prawie wszystkim, niestety istnieją wyjątki. Ludzie, którzy posiadają pewne problemy zdrowotne, nie powinni się takiego zabiegu podejmować. Do przeciwwskazań należą między innymi:

– Niewydolność nerek
– Okres laktacji
– Nietolerancja zimna
– Zaburzenia krążenia

Dlatego, zanim podejmiemy się kriolipolizie warto zapytać się lekarza lub osoby w salonie, czy nie ma żadnych przeciwwskazań dla nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here